
Підшипник GE45-DO-2RS INA розміри: 45*68*32 самоустановлюваний типу SA закритий
2 008 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64927
+380 (67) 772-02-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Позначення виробника : GE45-DO-2RS
згідно ISO : GE45-DO-2RS
згідно ГОСТ :
самоустановлюваний типу SA закритий
розміри : 45x68x32
Виробник : Schaeffler INA (Німеччина)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Висота | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Основні атрибути | |
| Динамічне навантаження | 151000 Н |
| Статичне навантаження | 579000 Н |
| Користувальницькі характеристики | |
| Закритий | Закритий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 008 ₴