
Підшипник HK-1010 INA розміри: 10*14*10 роликовий голчастий
209 ₴
- Готово до відправки
- Код: 45093
+380 (67) 772-02-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Позначення виробника : HK1010-B
згідно ISO : HK-1010
згідно ГОСТ :
роликовий голчастий
розміри : 10x14x10
Виробник : Schaeffler INA (Німеччина)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.004 кг |
| Динамічне навантаження | 4400 Н |
| Статичне навантаження | 5100 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 ₴