
Підшипник 22208CAW33 Kinex (3508) розміри: 40*80*23 роликовий сферичний
1 660 ₴
- Готово до відправки
- Код: 43058
+380 (67) 772-02-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Позначення виробника : 22208CAW33
згідно ISO : 22208CAW33
згідно ГОСТ : 3508
роликовий сферичний
розміри : 40x80x23
Виробник : Kinex (Словаччина)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Статичне навантаження | 93500 Н |
| Динамічне навантаження | 86900 Н |
| Вага | 0.54 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Висота | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 660 ₴


