
Підшипник L44643-10 Kinex розміри: 25,4*50,292*14,224 роликовий конічний
211 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64716
+380 (67) 772-02-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Позначення виробника : K-L44643/K-L44610
згідно ISO : L44643-10
згідно ГОСТ :
роликовий конічний
розміри : 25,4x50,292x14,224
Виробник : Kinex (Словаччина)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Статичне навантаження | 28700 Н |
| Динамічне навантаження | 24600 Н |
| Вага | 0.125 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 50.292 мм |
| Висота | 14.224 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 211 ₴


