Позначення виробника : 6211-2Z-VA208
згідно ISO : 6211-2Z-VA208
згідно ГОСТ : 80211
Кулькові радіальні підшипники
розміри :
Виробник : SKF ( Швеція )
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Статичне навантаження | 29000 Н |
| Вага | 0.587 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
